Zgodnie z Art. 2091 §1 pkt. 2b Kodeksu Pracy, pracodawca jest zobowiązany wyznaczyć pracowników do wykonywania działań w zakresie zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników – spełnienie tego obowiązku prawnego nałożonego na pracodawcę nie będzie możliwe bez odpowiedniego przeszkolenia pracowników.

Ciężko wyobrazić sobie, aby pracownik który nie posiada odpowiedniego przeszkolenia czy nie posiada wiedzy praktycznej mógł przeprowadzić skuteczną i poprawną ewakuację pracowników.

Czy osoba, która nigdy w życiu nie użyła gaśnicy, jest w stanie przeprowadzić działania w zakresie zwalczania pożarów? – jest to praktycznie niemożliwe. 

Dlatego proponujemy zarówno pracodawcom jak i pracownikom profesjonalne szkolenia w zakresie zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników. Szkolenia odbywają się zarówno w formie teoretycznej jak i praktycznej, z praktycznym użyciem sprzętu gaśniczego. Każde szkolenie jest dopasowywane indywidualnie pod każdy zakład pracy, uwzględniając występujące w nim zagrożenia.

Zamów szkolenie PPOŻ dla twojej firmy, skontaktuj się z nami a dobierzemy odpowiedni rodzaj szkolenia do twojego zakładu pracy! – ceny już od 80 zł

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz doradzimy wybór najlepszego pakietu dla Państwa firmy.