Nieustające nowelizacje i zmiany przepisów prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy stawiają przed pracodawcami wiele nowych wyzwań. Szereg obowiązków prawnych nałożonych na pracodawców, często powoduje, iż nie radzą sobie oni z realizacją tych obowiązków. Wykonanie wszystkich zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy jest niezbędne do sprawnego funkcjonowania firm w obowiązującym układzie prawnym.

Wychodząc na przeciw potrzebom pracodawców, oferujemy im OUTSOURCING BHP – dzięki temu pracodawcy nie muszą już zadręczać się kolejnymi obowiązkami prawnymi, w zamian za to mogą poświęcić swój czas na rozwój firm w zakresie ich podstawowej działalności.

Zgodnie z Art. 23711 § Kodeksu Pracy, bez względu na liczbę zatrudnianych pracowników  pracodawca jest zobowiązany
powierzyć zadania służby BHP specjalistom spoza zakładu pracy bądź osobom posiadającym niezbędne kwalifikacje w tym zakresie
Powierz nam zadania służby BHP i nie zadręczaj się kolejnymi obowiązkami prawnymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy!

Usługa OUTSOURCINGU BHP polega na maksymalnie możliwym odciążeniu pracodawców w związku z nałożonymi na nich obowiązkami prawnymi w tym zakresie. Usługa ta jest świadczona kompleksowo na terenie zakładów pracy, co zapewnia komfort zarówno pracodawcom jak i pracownikom oraz pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

W ramach świadczonej usługi OUTSOURCINGU BHP przejmujemy obowiązki służby BHP i zapewniamy kompleksową realizację wszystkich działań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w Państwa zakładzie.

Cena powyższej usługi jest uzależniona od liczby zatrudnianych pracowników, wielkości przedsiębiorstwa, aktualnego stanu BHP w zakładzie oraz branży w jakiej działa przedsiębiorstwo

 

Dlatego skontaktuj się z nami a przedstawimy ci ofertę dla twojej firmy!

Ceny już od 99 zł!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz doradzimy wybór najlepszego pakietu dla Państwa firmy.